Kontakt

Tähtsad numbrid

REGISTRATUUR 766 5100
VASTUVÕTT, EMO 766 5169
PEREARSTIKESKUS 766 5220
HÄDAABI 112

Vaata haigla kontakte

Personal

 

Marek Seer
marek.seer@valgahaigla.ee
juhataja 766 5201

Kristel Kivisild
kristel.kivisild@valgahaigla.ee
ravijuht 766 5202

Anastassia Org
anastassia.org@valgahaigla.ee
õendusjuht 766 5206

Elle Märtinson
elle.martinson@valgahaigla.ee
sekretär-personalijuht 766 5200

Lily Pärle
lily.parle@valgahaigla.ee
pearaamatupidaja 766 5203

Raul Vatsa
raul.vatsa@valgahaigla.ee
haldusjuht 766 5205
     

Raamatupidamine

Anu Kitsing raamatupidaja 766 5213
Egle Praosk raamatupidaja 766 5212
Raila Sööt analüütik 766 5214
Everita Pukinska piiriülese koostöö projektijuht (Läti)

766 5218

 

Üldosakond

Maria Gaiduk
maria.gaiduk@valgahaigla.ee
it arendusjuht 7665210
Kalev Lepik
kalev.lepik@valgahaigla.ee
infotehnoloog 766 5215
Andres Kornel
andres.kornel@valgahaigla.ee
infosüsteemi administraator 766 5217

Rein Leheste
rein.leheste@valgahaigla.ee

tööohutuse spetsialist

766 5211

 

   

Köök

Maie Puna
maie.puna@valgahaigla.ee

toitlustusjuht 766 5189
Janek Luik ostujuht 766 5189
     

Sterilisatsioon

Agnija Post vastutav autoklaavija 766 5187
     

Kiirabi

Leia Järve vanemõde 766 5120
     

Kirurgia

Feliks Rõivassepp osakonna juhataja 766 5175
Maiu Kivi vanemõde 766 5178
     

Laboratoorium

Gennadi Kunts osakonna juhataja 766 5133
Liisi Võsu vanembioanalüütik 766 5134
     

Operatsiooni-Intensiivravi osakond

Ever Kütt vanemarst 766 5177
Maiu Kivi vanemõde 766 5178
     

Polikliiniline osakond

  vanemõde 766 5206
     

Siseosakond

Riina Urbanik osakonna juhataja 766 5256
Lille Käomägi vanemõde 766 5231
     

Õendushooldus

   
Margot Linder arst-konsultant 766 5245
Marjana Kroon vanemõde 766 5241
     

Sünnitusosakond

Ena Volmer osakonna juhataja 766 5154
Maiu Kivi vanemõde 766 5178
     

Taastusravi osakond

Aive Vonk vanemfüsioterapeut 766 5181
     

Hoolekande osakond

Monika Horn osakonna juhataja 766 5130
Ruth Karolin hooldus- ja kvaliteedispetsialist 766 5129