Valga Haigla pälvis koolitussõbraliku organisatsiooni tiitli

10:47 26. oktoober 2017

Valga haigla pälvis koolitussõbraliku organisatsiooni tiitli Valgamaa kutseõppekeskuse poolt. Haigla kandidatuuri pakkus tunnustamiseks välja kutseõppekeskuse õppekorraldusspetsialist Kärt Kuvvas-Mekk. Tema sõnul peab haigla tööandjana väga oluliseks õppijat toetada. Võimaldatakse koolitusi ning toetatakse töötajaid ka tasemehariduse omandamisel.

Marek Seer jätkab Valga haigla juhina

11:25 06. oktoober 2017

Valga Haigla nõukogu valis neljapäeval, 5. oktoobril toimunud koosolekul senise Valga haigla juhi Marek Seeri haigla juhatuse liikmeks ka järgnevaks kolmeks aastaks. Marek Seer on juhtinud AS Valga Haiglat alates 2008. aastast.

Sünnitus-ja günekoloogia osakond on puhkusel 6. augustini

10:09 17. juuli 2017

Sünnitus- ja günekoloogia osakond on kollektiivpuhkusel 17. juulist kuni 6. augustini (kaasa arvatud). Sõltumata puhkuste perioodist jätkub tööpäeviti naistearsti ambulatoorne vastuvõtt ning erakorralised patsiendid ja rasedad saavad samuti abi.

Muudatused seoses Valga Haigla estakaadi renoveerimistöödega algavad teisipäevast, 27. juunist

14:38 26. juuni 2017

Alates teisipäevast, 27. juunist 2017 antakse seoses Valga haigla estakaadi renoveerimistöödega kogu estakaadi ala üle ehitajale. Sellega seoses suletakse kõik estakaadi peal ja all olevad pääsud hoonesse, välja arvatud peauks.

Peauks jääb avatuks töötajatele ja külastajatele, sealhulgas erakorralise meditsiini osakonda pöördujatele ka väljaspool tööpäeva.

Kiirabi saab sisenemiseks kasutada hoone peaust või hoone tagaküljel olevat pääsu 0-korrusele.

Teavitame täiendavalt haiglasse pääsemise korraldusest enne peaukse sulgemist renoveerimistööde käigus.

Ajutiste sissepääsude joonis.http://www.valgahaigla.ee/haigla/varia/galerii/

Raul Vatsa

Valga haigla haldusjuht

tel 766 5205

Valga Haigla avab kohvikutepäeval, 15. juulil tervisekohviku

16:01 16. juuni 2017

Valga Haigla pakub 15. juulil Valgas toimival kohvikutepäeval tervislikke toite ning jagab tervisenõuandeid, tähistades sellega ka tänavu täituvat aktsiaseltsi 20-ndat tegutsemisaastat.

Katkestused telefonide töös

13:53 11. mai 2017

Seoses telefonisüsteemi uuendamisega võib haigla telefoniteenuste töös esineda lühiajalisi tõrkeid ja katkestusi kuni maikuu lõpuni. Selle kuu jooksul muutuvad ka hambaravi ja hoolekande osakonna telefoninumbrid. Ajakohase info leiate meie kodulehel vastava osakonna alt.

Vabandame võimalike ebameeldivuste pärast.

Valga Haigla õe lõputöö põhjal valminud artikkel on avaldatud Meditsiiniuudistes

10:23 13. aprill 2017

Valga Haiglas kauaaegselt töötanud Jaana Sisas lõpetas käesoleval aastal õe eriala õppe. Tema kirjutatud lõputöö põhjal leidis ajalehes "Meditsiiniuudised" kajastamist artikkel "Astma ägenemine lapsel"

Südamekuu kutsub liikuma ja suhkruga piiri pidama

08:52 04. aprill 2017

Tervise Arengu Instituudi eestvedamisel on taas alanud südamekuu. Aprilli jooksul toimuvad üle Eesti liikumisüritused, et meelde tuletada, kui oluline on südametervise hoidmiseks regulaarselt liikuda ning et südame-veresoonkonnahaigusi saab tervisliku elustiiliga ennetada. Sel aastal juhime lisaks tähelepanu ka lisatud suhkru liigsele tarvitamisele.

Valga haigla nõukogu valis esimeheks Mart Einasto

14:58 22. veebruar 2017

Teisipäeval, 21. veebruaril kogunenud Valga haigla nõukogu valis uueks esimeheks Tartu Ülikooli Kliinikumi juhatuse liikme Mart Einasto, kes oli seni haigla nõukogu liige. Nõukogu koosolekul tegi haigla majandusolukorrast ülevaate Valga haigla juhatuse esimees Marek Seer.

2016. aasta lõpust on Valga haigla kahe aktsionäri − Valga linna ja Tartu Ülikooli Kliinikumi omanduses.