Valga Haigla lõpetab külastuspiirangu

10:02 06. aprill 2018

Seoses ülemiste hingamisteede haigestumiste vähenemisega lõpetab Valga Haigla külastuspiirangu alates 06.04.2018.

Palume külastajaid kriitiliselt hindama oma tervist! Külastades haiglas olevaid inimesi peaks külastaja olema terve ning võimalusel kasutama kirurgilist maski.

Valga Haigla kehtestab külastuskeelu

12:44 22. veebruar 2018

Valga Haigla kehtestab alates 22.veebruar 2018 kogu haiglas külastuskeelu!

Keeld on seotud gripi ja ülemiste hingamisteede viirushaiguste kiire levikuga. Palume haiglas ravil viibivaid patsiente kõrgenenud nakkusohu tõttu mitte külastada, et vähendada nii patsientide kui personali nakatumisohtu.

Terviseameti andmetel on Eestis 12.-18.02.2018 ülemiste hingamisteede infektsiooni haigestunud 6910 inimest, kuid teatamata või arstile pöördumata isikute arv on oluliselt suurem. Hoidke ennast ja lähedasi!

Gripi ja viirushaiguste taandudes teavitab haigla külastuskeelu lõppemisest ning annab sellest avalikult teada.

Info ja kontakt:
Infektsioonist Pilleriin Soodla
pilleriin.soodla@valgahaigla.ee
Tel 766 5216

Valga Haigla sai Selveri annetuskampaanias kogutud raha

10:52 19. veebruar 2018

AS Valga Haigla tänab kõiki annetajaid, kes Selveri kampaanias kaasa lõid!

Pikem uudis Lõuna-Eesti Postimehest SIIN.

14. detsembril kella 12.00 – 15:30 vahel on Valga Haiglas elektrikatkestus. Erakorralise meditsiini osakond töötab.

10:35 11. detsember 2017

Neljapäeval, 14. detsembril, ajavahemikul 12.00 – 15:30 toimub Valga haiglas elektrikatkestus seoses Elektrilevi remonditöödega. Haigla erakorralise meditsiini osakond töötab.
Elektrikatkestuse tõttu on Valga haigla tavapärases töös muudatusi:

• Varasemalt kella 12.00 – 15:30-ni plaanitud vastuvõtud ja plaaniline töö on üle viidud teistele päevadele. Haigla registratuur teavitab patsiente muudatustest telefoni ja e-posti teel.
  • Elektrikatkestuse ajal ei tööta haigla liftid ja automaatuksed.

Valga Haigla pälvis koolitussõbraliku organisatsiooni tiitli

10:47 26. oktoober 2017

Valga haigla pälvis koolitussõbraliku organisatsiooni tiitli Valgamaa kutseõppekeskuse poolt. Haigla kandidatuuri pakkus tunnustamiseks välja kutseõppekeskuse õppekorraldusspetsialist Kärt Kuvvas-Mekk. Tema sõnul peab haigla tööandjana väga oluliseks õppijat toetada. Võimaldatakse koolitusi ning toetatakse töötajaid ka tasemehariduse omandamisel.

Marek Seer jätkab Valga haigla juhina

11:25 06. oktoober 2017

Valga Haigla nõukogu valis neljapäeval, 5. oktoobril toimunud koosolekul senise Valga haigla juhi Marek Seeri haigla juhatuse liikmeks ka järgnevaks kolmeks aastaks. Marek Seer on juhtinud AS Valga Haiglat alates 2008. aastast.

Sünnitus-ja günekoloogia osakond on puhkusel 6. augustini

10:09 17. juuli 2017

Sünnitus- ja günekoloogia osakond on kollektiivpuhkusel 17. juulist kuni 6. augustini (kaasa arvatud). Sõltumata puhkuste perioodist jätkub tööpäeviti naistearsti ambulatoorne vastuvõtt ning erakorralised patsiendid ja rasedad saavad samuti abi.

Muudatused seoses Valga Haigla estakaadi renoveerimistöödega algavad teisipäevast, 27. juunist

14:38 26. juuni 2017

Alates teisipäevast, 27. juunist 2017 antakse seoses Valga haigla estakaadi renoveerimistöödega kogu estakaadi ala üle ehitajale. Sellega seoses suletakse kõik estakaadi peal ja all olevad pääsud hoonesse, välja arvatud peauks.

Peauks jääb avatuks töötajatele ja külastajatele, sealhulgas erakorralise meditsiini osakonda pöördujatele ka väljaspool tööpäeva.

Kiirabi saab sisenemiseks kasutada hoone peaust või hoone tagaküljel olevat pääsu 0-korrusele.

Teavitame täiendavalt haiglasse pääsemise korraldusest enne peaukse sulgemist renoveerimistööde käigus.

Ajutiste sissepääsude joonis.http://www.valgahaigla.ee/haigla/varia/galerii/

Raul Vatsa

Valga haigla haldusjuht

tel 766 5205

Valga Haigla avab kohvikutepäeval, 15. juulil tervisekohviku

16:01 16. juuni 2017

Valga Haigla pakub 15. juulil Valgas toimival kohvikutepäeval tervislikke toite ning jagab tervisenõuandeid, tähistades sellega ka tänavu täituvat aktsiaseltsi 20-ndat tegutsemisaastat.