ÄMMAEMANDA
NÕUANDETELEFON

Hoolekande osakonna klientide külastamine

10:50 27. oktoober 2020

Võimalik on külastada Valga haigla erihoolekandes ja üldhooldekodus asuvaid kliente.

NB! Palume Teid tutvuda külastustingimustega.

Eesti Haigekassa kutsub patsiente vastama küsimustikule kaugvastuvõtu kohta

05:06 15. september 2020

Eesti Haigekassa on koostanud patsiendi kaugvastuvõtu tagasiside küsimustiku, mille eesmärk on saada ülevaade teenuse toimimisest ja koostöös patsientide ja haiglatega teenust jätkuvalt parendada. Kutsume koos EHK-ga teid üles koostööle küsimustiku täitmisel!

Oluline informatsioon COVID-19 kohta Valga haigla patsientidele ja nende lähedastele

09:42 07. august 2020

Lugupeetud patsiendid!

Kui teil esineb viirusinfektsioonile iseloomulikke haigustunnuseid nagu kurguvalu, ninakinnisus, nohu, köha, maitsetundlikkuse häired, palavik, siis palume vastuvõtule mitte tulla ja teavitada sellest raviarsti. Koronaviiruse testimiseks tuleb pöörduda perearstile.

Lugupeetud patsientide lähedased!
Seoses koroonaviiruse COVID-19  võimaliku levikuga on Valga haiglas alates 08.08.2020 kehtestatud patsientide külastamise keeld.

Valga Haigla eri- ja üldhoolekandeosakonna klientide külastamine

06:09 06. august 2020

Seoses koroonaviiruse COVID-19 võimaliku levikuga on AS Valga Haigla eri- ja üldhoolekandeosakonnas alates 08.08.2020 kehtestatud klientide külastamise piirang. Kui kliendi külastamine on vältimatu, annab sellest lähisugulasele teada osakonna hooldusõde.

Klientidele on lubatud pakkide toomine tööpäevadel haigla valvelauda varustatult kliendi- ja osakonna nimega. Toiduainetest lubatud tuua pikema säilivusajaga sööke ja jooke.

AS Valga Haigla palub mõistvat suhtumist ning soovib head tervist teile kõigile!

Programmi "Kainem ja tervem Eesti" meeskond ootab oma vastuvõtudele alkoholitarvitamise häirega inimesi ja nende lähedasi

06:27 06. juuli 2020

Liigne alkohol ei mõjuta kunagi ainult joojat vaid ka tema pereliikmeid, sõpru, kolleege, naabreid, mõnikord ka täiesti juhuslikke inimesi, kes temaga ühes või teises olukorras kokku puutuvad.

"Kainem ja tervem Eesti" programmi nõustamist saavad ka need inimesed, kellel lähedastel on alkoholitarvitamise häire, kuid kes ise seda ei tunnista ning ei saa ravi ja ei osale programmis.

Valga haigla töökorralduslikud muutused

06:45 03. juuli 2020

Alates 03.07.2020 on jõustunud Valga haiglas mõned muutused, millega palume teid tutvuda.

Alates 01. juunist on võimalik külastada Valga haigla erihoolekandes ja üldhooldekodus asuvaid kliente

09:50 29. mai 2020

NB! Palume Teid tutvuda külastustingimustega.

Valga haigla juhtkond

Valga haigla on osaliselt taastanud plaanilise ravitöö

06:26 21. aprill 2020

Valga haigla on osaliselt taastanud plaanilise ravitöö. Töötavad nt silmaarst, neuroloog, reumatoloog, hambaarst jne. Tehakse diagnostilisi uuringuid. Täpsemat infot saab haigla registratuurist tel 7665100 või vastuvõtukabinetist.

Vastuvõttude intervalli on pikendatud, et oleks võimalik jälgida 2x2 reeglit ja vältida patsientide kuhjumist kabinettide uste taga. Võimalusel tehakse vastuvõtt telefoni teel.

• Sissepääs haiglasse toimub peaukse kaudu, kus õde võtab teid uksel vastu ja jagab juhiseid.
  • Visiiditasu palume tasuda kaardimaksega.
  • Patsientidel palutakse haiglasse tulles kanda näomaski, et kaitsta end ja vähendada piisknakkuse ülekandumise võimalust haiglapersonalile.
  • COVID19 sarnaste haigustunnuste puhul palutakse pöörduda oma perearsti poole ning plaanilisele vastuvõtule eriarsti juurde mitte tulla!

Palume teie mõistvat suhtumist!

Terviseameti soovitused saab lugeda SIIN

Valga Haigla juhtkond

Valga haiglas saab abi vältimatu hambaravi vajaja

09:49 07. aprill 2020

Valga haigla on alustanud vältimatu hambaravi osutamist. Vastuvõtule registreerimiseks palun helistada 7.30 – 10.00 registratuuri tel 766 5100. Vastuvõtu vajaduse otsustab arst telefoni teel. Vastuvõtu aeg E-R 10.00 - 14.00. Nädalavahetusel ajavahemikus 10.00 - 11.00 telefoni konsultatsioon tel 766 5184, vajadusel väljakutse visiit.

NB! Palume mitte kohapeale tulla, ilma eelregistreerimata patsiente ei teenindata.

Valga haigla piirab sissepääsude arvu, plaaniline ravitöö lükkub edasi.

10:22 17. märts 2020

Alates 17.03.2020 on sissepääs Valga haiglasse võimalik ainult oma maja töötajatele ning EMO-sse pöörduvatele patsientidele (nende hulgas ka kiirabi poolt toodud), kes on eelnevalt triažeeritud COVID-19 suhtes.

Piirangu eesmärk on vältida inimeste liikumist riskitsoonis ning kõrvaliste isikute sattumine haiglaruumidesse.