ÄMMAEMANDA
NÕUANDETELEFON

Oluline informatsioon COVID-19 kohta Valga haigla patsientidele ja nende lähedastele

09:42 07. august 2020

Lugupeetud patsiendid!

Kui teil esineb viirusinfektsioonile iseloomulikke haigustunnuseid nagu kurguvalu, ninakinnisus, nohu, köha, maitsetundlikkuse häired, palavik, siis palume vastuvõtule mitte tulla ja teavitada sellest raviarsti. Koronaviiruse testimiseks tuleb pöörduda perearstile.

Lugupeetud patsientide lähedased!
Seoses koroonaviiruse COVID-19  võimaliku levikuga on Valga haiglas alates 08.08.2020 kehtestatud patsientide külastamise keeld.

Patsientidele on lubatud pakkide toomine haigla valvelauda. Need peavad olema varustatud patsiendi- ning osakonna nimega.  Lubatud on tuua isiklikke esemeid ning mitteriknevaid toiduaineid. Pakid toimetatakse patsientideni esimesel võimalusel.

Kui patsiendi külastamine on vältimatu, on see lubatud äärmisel vajadusel ühel lähisugulasel eelnevalt raviosakonnaga kooskõlastatult. Külastaja peab olema teadaolevalt terve ning mitte kokku puutunud potentsiaalselt haigete isikutega. Täpsemalt saab lugeda Terviseameti kodulehelt.