VAKTSINEERIMINE 53435340

Sotsiaalteaduste valdkonna tudeng, ootame Sind praktikale!

08:36 18. juuni 2021

Kui oled aktiivne, kohusetundlik ja hea suhtleja ning Sul on suurepärane algatusvõime siis Valga Haigla AS ootab Sind praktikale. Koostöös meie meeskonnaga saad anda oma panuse Valga haigla arengusse ning tervislikke eluviise tutvustavatesse projektidesse. Näiteks on Sul võimalus korraldada piirilinnas esimene meditsiinikonverents, teha Valga haigla nähtavaks sotsiaalmeedias või korrastada me seadmete hooldust, ning palju muudki.

Sa oled eriti oodatud, kui õpid infojuhtimise, kommunikatsiooni, majanduse või õiguse erialal. Sul peaks olema läbitud vähemalt 1 aasta bakalaureuseõpet ning Sa peaksid oskama eesti keelt ja ühte või enamat võõrkeelt vähemalt heal tasemel.

Meie juures saad Sa aimu tervishoiusüsteemi toimimisest ning võimaluse algatada projekte, mis tulevikus paistavad Sinu CV-s väga hästi välja. Võimalik, et saad rohkelt sisendit oma uurimistööks ning tulevikus töökoha Valga Haigla AS-is.

Praktikale kandideerimiseks palun saada aadressile elle.martinson@valgahaigla.ee CV ja motivatsioonikiri enda tutvustuse ja selgitusega, mida Sa praktika käigus hea meelega teeksid ja millised on Sinu ootused meile.

Praktika on tasustamata.

Küsimuste korral kirjuta apo.oja@valgahaigla.ee või helista 766 5201.

P.S. Oma soovist meile praktikale tulla võid teavitada aastaringselt.