EMO 7665169
VAKTSINEERIMINE 53435340

Valga Haigla ootab oma meeskonnaga liituma TEENUSEJUHTI

06:43 17. november 2021

kelle ülesanne on ühendada Valga haigla patsientide parema tervise ja heaolu heaks tervishoiu- ja sotsiaalvaldkonna osapooled ning kogukond.

Sinu töö on tulemuslik, kui suudad tõhustada koostööd tervishoiu eri valdkondade ja sotsiaalsüsteemi vahel (sh vähenevad korduvad tegevused) ning toetada patsiente krooniliste haigustega toimetulekul ja korraldada patsientidele vajalikke teenuseid ja abi.

Tagamaks patsientidele järjepidev ravi ja tugi, teeb teenusejuht koostööd Valga haigla erinevate spetsialistidega, perearstide ja õdedega, krooniliste haigete tugivõrgustikuga, kohaliku omavalitsuse spetsialistidega (sh sotsiaaltöötaja), apteekrite ja kogukonnaga.

Oled oodatud liituma Valga Haigla AS meeskonnaga, kui Sa oled omandanud kõrghariduse, soovid kaasa aidata tervishoiu- ja sotsiaalteenuste integreerimisse ja arendamisse ning soovid aidata inimesi.

Ootame Sinult väga head planeerimisoskust, täpsust ja korrektsust ning väga head suhtlemis-ja meeskonnatöö oskust. Sa peaksid valdama nii eesti kui vene keelt.

Kandideerimisel tuleb kasuks õe või sotsiaaltöötaja kvalifikatsioon ning tervishoiuasutustes kasutusel olevate arvutiprogrammide tundmine.

Omalt poolt pakume huvitavat tööd muutustele avatud arenevas piiriäärses haiglas, võimalust arendada välja uus teenus ja läbi selle võimalus ka enesearenduseks. Lisaks konkurentsivõimelisele palgale rakendame Valga haigla töötajatele ettenähtud väärtuspakkumisi, mille osa on nii kaugtöö võimalus, paindlik tööaeg kui terviseedenduse ja transpordi kompensatsioon.

Kandideerimiseks palume esitada CV, haridust tõendav dokument ja palgasoov 10. detsembriks e-posti aadressile info@valgahaigla.ee märksõnaga „Teenusejuht“.

Lisainfot saab sisuliste küsimuste korral AS Valga Haiga juhatajalt Apo Ojalt e-posti aadressil: apo.oja@valgahaigla.ee, tel 766 5201.